KDO JSME

Říkejte mi pan Web!

Vítejte! Rád bych vám o sobě řekl pár slov, abyste se na mých webových stránkách cítili dobře.

Léta jsem pracoval v oblasti správy webů pro jednu firmu s rizikovým kapitálem. Později jsem začal jen tak pro zábavu, ale pochopitelně také pro zisk, budovat své vlastní webové stránky. Od té doby, co jsem se této problematice začal věnovat, jsem vytvořil přes stovku webů s širokým záběrem: od osobních portfolií až po e-shopy.

Vzhledem ke shora uvedenému nemohu vám prozradit své pravé jméno – v rámci své práce jsem podepsal řadu smluv o mlčenlivosti, které mi v současnosti brání v tom, abych se veřejně prezentoval. Navíc jsem člověkem, který si cení svého soukromí a baví ho žít inkognito.

Protože se mě však přátelé a členové rodiny stále častěji ptali na to, jak se vytvářejí webové stránky, začal jsem ve volném čase dávat dohromady odpovědi na jejich nejčastější otázky.

Lidé chodí za mnou – „panem Webem“!

  • „Rozjíždím podnikání na volné noze a právě mi došlo, že potřebuju webové stránky… Kde mám proboha začít?“
  • „Neumím programovat! Co mám dělat?“
  • „Netušil jsem, že pro tvorbu webových stránek existuje takových možností! Nemám čas zkoumat, která z nich je nejlepší! Pomoc!“
  • Nemůžu si dovolit najmout firmu, která by mi vytvořila webové stránky! Jaké máte plány na tento týden, pane Webe?“

A protože jsem dobrák od kosti, začal jsem lidem pomáhat! Rodině, přátelům, přátelům přátel… A než jsem se nadál, uvědomil jsem si, že mám znalosti, které se možná budou hodit i vám!

Máma mi jednou řekla… Proč si nezaložíš instruktážní web?

A přesně to jsem tedy udělal! Tyto webové stránky jsem založil, abych vám ukázal, jak se buduje web od A do Z. A to včetně porovnání různých technických možností, otázek na konkrétní nástroje pro tvorbu webu, které pro vás budou nejlepší a zároveň vám nezruinují rozpočet, informací o tom, co při vytváření webu očekávat, a odpovědí na všechny OTÁZKY, které tento proces nevyhnutelně přinese.

A protože nároky mých čtenářů rostou, spolu s nimi roste i tento web! Děkuji vám za podporu a za to, že mi umožňujete pomáhat!

Pokud máte konkrétní dotazy, které jste zde nenašli, neváhejte mě kontaktovat!

S přáním tvorby úspěšných webů

Pan Web!